Exotic food s.r.o.

Kdo jsme?

Jsme Exotic food s.r.o. Ryze česká společnost, která vznikla v roce 2017 po řadě předešlých zkušeností v oboru zdravé výživy, životního stylu, a především přírodních produktů.

Se vznikem společnosti se pojí naše motto:

100% spokojenost zákazníka, a kvalita s ohledem na přírodu a zdravý rozum.

Jsme přesvědčeni, že kvalitní a zdravé nemusí být méně dostupné. Na tom si zakládáme a tímto přístupem i tvoříme naše produkty.

Exotic food s.r.o. se specializuje na dvě hlavní činnosti:

  • Distribuci surovin pro nutraceutický, potravinářský a kosmetický průmysl
  • Vývoj potravinových doplňků a kosmetiky od formulace až po výrobu

Jak to všechno začalo…

Naše společnost se formovala postupně. Vznikla v roce 2017, kdy už jsme měli řadu zkušeností v oboru zdravé výživy i životního stylu. Začínali jsme prodejem přírodních produktů a dovozem potřebných surovin pro toto odvětví, a pokračovali až po výrobu vlastních produktů. S přírodními produkty a zdravou výživou máme více než 10 let zkušeností a svou práci děláme s nadšením.

Za jakým účelem naše společnost vznikla

Naše společnost se zrodila z obchodu s přírodními produkty. Postupně jsme zjistili, že u pouhého překupování nejde zajistit dostatečná kvalita, a cenově jsme byli vázáni na dodavatele. Proto jsme vyzkoušeli různé výrobce a nakoupili v zahraničí suroviny ve větším množství. To nás dovedlo k otázce vhodného balení.

Postupem času jsme zjistili, že kvalita, cena a problémy při amatérské výrobě nejsou to, co chceme nabízet. Dali jsme dohromady tým odborníků z různých výrobních odvětví, který, společně s našimi bohatými zkušenostmi v kvalitních přírodních produktech, odvádí vynikající práci. Díky tomu jsme se stali odborníky na všechny části výroby – od produktu samotného až po obaly a distribuci. Vyrábíme levně ve velkém i v malém, a hlavně s garancí kvality, za kterou ručíme.

Čím se zabýváme v současnosti

V současné době se zabýváme dovozem, prodejem i zakázkovou výrobou potravinových doplňků a kosmetiky tzv. „na klíč“. Spolupracujeme s několika spřátelenými odborníky, kteří jsou na trhu přes 10 let. Díky tomu máme specialisty na produkty, výrobu i na balení a grafiku. 

Spolupráce s větším množstvím firem a odborníků nám poskytuje jistotu, že dokážeme vyhovět každému přání našich klientů.

Značnou výhodou jsou také velkoodběrové ceny. Dbáme na to, aby za přijatelnou cenu dostal klient výrobky špičkové kvality. Návrat spokojeného klienta je pro nás důkazem, že svou práci děláme správně.

Co nabízíme

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu produktů z oboru zdravé výživy, kosmetiky a zdravého životního stylu. Vybrat si můžete i z mnoha různých druhů balení, a to již od malého množství. Je pro nás důležité, aby byl obal v souladu s výrobkem a zároveň rezonoval s požadavky zákazníka.  A jelikož dbáme na to, aby byly naše služby komplexní, postaráme se o uvedení vašich výrobků na trh.

O kvalitu surovin i výroby se nemusíte bát. Disponujeme certifikáty: ISO 22716, HACCP, ISO 9001, ISO14001.

Umíme ještě více

Nenašli jste mezi našimi produkty to, co potřebujete? To není žádný problém. Není nutné nechat se omezovat nabídkou. Na našich webových stránkách jsou pouze hlavní produkty. Pokud chcete vědět, co všechno pro vás ještě můžeme udělat, stačí se s námi spojit.

Kromě našich již vyzkoušených produktů pro vás rádi vyrobíme i vaše vlastní doplňky stravy. Stačí nám sdělit svá přání a představy, a my je po konzultaci s chemikem bez problémů realizujeme.

K dispozici máme tým odborníků s mnohaletými zkušenostmi, kteří pro vás operativně vyvinou požadovaný doplněk stravy nebo kosmetický přípravek. Je jen na vás, zda dáte přednost doplňkům stravy ve formě tablet, tobolek, nebo tekutin.

Na vaše přání opatříme vyrobené produkty vhodnými obaly a etiketami.

Realizací zakázkové a smluvní výroby se naše firma zabývá řadu let. Díky tomu jsme schopni nabídnout realizaci doplňků stravy „na klíč“. Nemusíte řešit dodání surovin pro výrobu. Rádi to uděláme za vás. Vy ušetříte čas a my dodáme vysoce kvalitní suroviny pro vaše produkty.  

Naše motto

Naším motem je 100% spokojenost zákazníka, a kvalita s ohledem na přírodu a zdravý rozum. Jde nám především o to, poskytovat našim klientům spolehlivé služby a výrobky vysoké kvality.