Nedílnou součástí úspěšného výrobku je jeho obal. Obalový design má v posledních letech velký podíl na prodeji výrobků. Díky naším rozšířeným možnostem jsme schopni zajistit takřka všechny druhy obalového materiálu. Vždy Vám doporučíme nejideálnější balení na doplňky stravy či kosmetiky s ohledem na trvanlivost a estetiku. Pokud nemáte hotový již vlastní obalový design, rádi Vám s ním pomůžeme v našem grafickém studiu. V případě potřeby můžete využít některou z našich výsekových raznic používaných pro výsek etiket nebo krabiček. Samozřejmostí je i zajištění tisku příbalových materiálů nebo reklamních letáčků.

Blistrování (výroba blistrů)

V nabídce našich služeb najdete také blistrování, tedy výrobu blistrových obalů na zakázkuBlistrování se provádí na moderním automatickém stroji v kontrolovaném prostředí se vzduchotechnikou s HEPA filtrem. Veškeré námi vyráběné blistry prošly zkušební laboratoří ITC Zlín.

 

Výrobu blistrů na zakázku realizujeme výhradně z materiálů od předních evropských dodavatelů, které splňují požadavky managementu kvality, popřípadě enviromentu  ISO 9001 a ISO 14001.

Název, šarži a datum spotřeby značíme při blistrování menších sérií na hliníkovou folii injetem. Od počtu dvacet tisíc blistrů předtiskneme název na folii a datum a šarži následně navaříme.

Druhy blistrů:

·        Provádíme blistrování tablet o průměru 9 mm a dvou výškách 3,5 mm a 5 mm

·        Blistrování kuliček o průměru do 5 mm po 15 kusech

·        Blistrujeme tobolky o velikosti 0 a to do třech typů blistrů

Obalový materiál:

 

 

·         Plastové a skleněné dózy –  Různé tvary a barvy lahviček a víček skladem

 

·         Papírové krabičky – jsou ideální při balení produktů do blistrů, jsme schopni vytvořit jakoukoliv velikost

 

·         Sáčky – nabízíme široký výběr různých typů a materiálů

 

·         Balení tekutých produktů – není v naší firmě žádnou vyjímkou. Je možné tekuté zboží balit do sáčků DOY PACK, plochých sáčků nebo do dóz či kartonových           obalů.